• Niepodległościowy Koncert Majówkowy!

Niepodległościowy Koncert Majówkowy będzie retransmitowany w mediach społecznościowych: na FacebookuInstagramie, kanale YouTube, a także na stronie internetowej 2 maja o godz. 18.00. W repertuarze znalazły się utwory polskich kompozytorów, nawiązujące do historii Polski, które wszyscy dobrze znamy: m.in. Święta miłości, Hej, Orle Biały, a także Mazurek Dąbrowskiego, którego uroczyste odśpiewanie jest nieodłącznym elementem celebracji Święta Narodowego Trzeciego Maja.

Zapraszamy do posłuchania!

• Zakończenie roku szkolnego maturzystów 2019/20

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Zakończenie roku szkolnego maturzystów 2019/20.

Po 3 latach ciężkiej i wytężonej pracy Uczniowie klas maturalnych ZSOiT Białystok odbierają oczekiwane z taką niecierpliwością świadectwa ukończenia szkoły.

Jednakże w związku z obowiązującym w Polsce stanem epidemicznym spowodowanym wirusem COVID-19 odbiór świadectw w ZSOiT odbył się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Uczniowie zgłaszali się do sekretariatu szkoły tylko o wyznaczonych godzinach (w ustalonych odstępach czasowych) w maseczce ochronnej zakrywającej usta i nos, rękawiczkach, a także z zachowaniem bezpiecznej, co najmniej 2 metrowej odległości od osób drugich.

Miło nam raz jeszcze poinformować, iż wszyscy uczniowie klas III (maturalnych) ZSOiT Białystok ukończyli szkołę i odebrali świadectwa jej ukończenia.

Teraz już tylko czekamy jak zakwitną kasztany!!!

• Informacja Dyrektora Szkoły

Klasy maturalne odbierają świadectwa wg alfabetu, wg następującego harmonogramu:

IIIA w piątek, tj. 24.04.2020 od godz. 8.20 - 13.00;
            IIIB w poniedziałek, tj. 27.04.2020 od godz. 8.20 - 14.00

Szczegółowy harmonogram (lista z nazwiskami) znajduje się u wychowawcy klasy.

• Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Biblioteka szkolna serdecznie pozdrawia swoich czytelników z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich! Życzymy Wam, abyście wykorzystali moc książek do walki z izolacją, wzmacniania więzi między ludźmi, poszerzenia horyzontów, stymulowania Waszych umysłów i kreatywności. Tęsknimy za Wami, za rozmowami i nie tylko o książkach! Dbajcie o siebie , no i oczywiście CZYTAJCIE…

• Informacja Dyrektora Szkoły

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku z satysfakcją i radością informuje, że wszyscy uczniowie klas trzecich (maturalnych) ukończyli szkołę w roku szkolnym 2019/2020 i zostali dopuszczeni do matury.

Wszystkim tegorocznym absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy dobrych wyborów oraz samych sukcesów. Jesteśmy pewni, że wyniki egzaminu dojrzałości, do którego podejdziecie w niedługim czasie otworzą Wam wrota do wymarzonych uczelni  i utorują dalszą drogę do kariery.

dr Cezary Antoni Wysocki

• Strefa odpoczynku, regeneracji i relaksu gotowa!

Wygodne, kolorowe, nowoczesne fotele i pufy czekają na naszych uczniów. Zwiększona ilość gniazdek elektrycznych umożliwi ładowanie urządzeń mobilnych. Strefa jest dogodnie położona w głównej części szkoły.

Przetrwajmy ten trudny czas w zdrowiu i spokoju, żeby wrócić radośnie do szkoły, móc spotkać się ze znajomymi, podzielić się wrażeniami korzystając z przytulnej szkolnej strefy relaksu!

• Dzielmy się dobrem

Szkolne Koło Caritas nadal działa. Teraz tylko w innej obsadzie. Pomagamy starszym, aby nie musieli wychodzić z domu. Aby nie czuli się samotni i opuszczeni. Ich radość i wdzięczność jest bezcenna. Trzymajmy się razem w tym trudnym czasie :)

Opiekun SKC
            Margeryta Ordowska

• Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Drodzy Uczniowie i Rodzice zachęcamy was do kontaktu z pedagogiem szkolnym. Można umówić się na rozmowę telefoniczną za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus lub bezpośrednio wysyłając wiadomość na adres e-mail: magdaszuma@wp.pl i kleszczewskamagdalena@gmail.com

Dla wszystkich potrzebujących wsparcia psychologiczno-pedagogicznego lub chcących uzyskać poradę jak sobie radzić w tych trudnych czasach podajemy grafik dyżurów pedagogów:

Dodatkowo, jeśli potrzebujecie wsparcia psychologicznego, to Ośrodek Psychiatrii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży EUREKA w Białymstoku uruchomił dodatkowe konsultacje telefoniczne:

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 12.00

terapeuta zajęciowy: 8.00- 9.00

lekarz specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży: 9.00 – 10.00

specjalista psychologii klinicznej: 10.00 – 12.00

Również Ośrodek ETAP w Białymstoku uruchomił bezpłatne konsultacje telefoniczne u swoich specjalistów według harmonogramu umieszczonego na stronie:

Pedagodzy szkolni

• KOMUNIKAT

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku informuje, że od 01.04.2020 r. do odwołania wstrzymane są opłaty za wyżywienie oraz opłaty za internat. O wznowieniu obowiązku wnoszenia opłat osoby korzystające z wyżywienia i internatu zostaną powiadomieni w stosownym czasie.

• Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych
      • zsoitbialystok@wp.pl